18 Mayıs 2024 Cumartesi
 
Ana Sayfa

Kazaların Gerçek Tarifi

Kazaların Gizli Sebepleri

Trafik Cinayetleri

Nasıl Kaza Yapılmaz?

Bir Kaza Durumunda

Ölmeden Önce Ne Yapardı?

Avrupa'nın En Kötü Sürücüleri

Gündüzleri Far Yakılır mı?

Otomobil Güzeldir Ama!

Öldüren Hız

Durma Mesafeleri

Yorgun Sürücüler

Kimlikler

Grup Baskısı

Cep Telefonu Dehşeti

Alkolün Tüm Zararları

Uyuşturucular ve İlâçlar

Kendinizi Test Ediniz

Sevgili Gençler

İstanbul Haritası

Kameralı Yol Durumu

TÜTEV'de İş İmkânı

Ziyaretçi Defteri

 
 
Anket
TRAFİKTE EN ÇOK HANGİ SÜRÜCÜLERDEN RAHATSIZ VE TEDİRGİN OLUYORSUNUZ?
 
Web Sitesi Kullanım Şartları
 

DİKKAT KOPYALAMAYINIZ…!

Bu web sitesinde yer alan sürücülükle ilgili tüm teknik yazılar, yorumlar ve bilgiler tamamen bu vakfın kurucuları tarafından uzun yıllar süren çalışma ve araştırmalar sonucunda, alın teri ve göz nuru dökülerek, büyük bir titizlikle hazırlanıp, TÜTEV’e bağışlanmıştır. Buradaki hiçbir bilgi ve doküman, asla bir yerlerden aşırma veya kopya değildir…!

Web sitemizdeki bilgilerle sitenin alacağı hit sayısı, vakfımızın önemli bir sermayesini teşkil edecektir.

Buna rağmen bazı hafif karakterlilerin, TÜTEV’den çaldıkları bilgileri kendi sitelerinde , kendi eserleriymiş gibi yayınladıklarını görmek bizleri yaralamaktadır.

Lütfen, bu sitede yer alan hiçbir sayfayı, cümleyi veya sloganı kopyalamayınız veya izinsiz olarak yayınlamayınız.

Ancak, yazılı izin almak ve ticarî olmamak üzere, sadece toplumu bilgilendirmek amacıyla, kaynak göstererek ve TÜTEV Web Sitesi Ana Sayfasına link vermek şartı ile, bazı sayfalar yayınlanabilir.

İzin almak için tutev@tutev.org adresine müracaat gerekmektedir.

Onurlu ve sorumlu davranan üstün karakterli şahsiyetlere teşekkür ediyoruz…

Kullanım şartlarının kabulü
Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Şartlarına, burada bulunan her türlü şart ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen tüm şartlara uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her şartın tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım şartlarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız.

Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek şartları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım şartları TÜTEV tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım şartlarındaki değişiklikler bu Web Sitesine eklendikleri andan itibaren geçerlidirler.

TÜTEV, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. TÜTEV herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

Bu Web Sitesindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba harcanmış olsa da TÜTEV bu konuda bir sorumluluk almayı reddeder. İÇERİĞİN TAMAMI “OLDUĞU GİBİ” VE “ERİŞİLEBİLDİĞİ GİBİ” SUNULMAKTADIR. TÜTEV BU GEREKÇEYLE, AÇIK VEYA DOLAYLI HERHANGİ BİR TEMSİL VE GARANTİYİ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMADAN TİCARİ AMACA UYGUNLUK, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK, KOPYA HAKLARI VEYA BU WEB SİTESİNİN ÇALIŞMASI VEYA İÇERİĞİYLE İLGİLİ KONULAR DAHİL OLMAK ÜZERE REDDEDER. TÜTEV BU WEB SİTESİNİN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ETMEZ VEYA BU KONUDA HERHANGİ BİR TAAHHÜT ALTINA GİRMEZ. GÖNDERİLEN HERHANGİ BİR BİLGİNİN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR TARAFINDAN ELDE EDİLEBİLECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ. TÜTEV BU WEB SİTESİNİN VEYA BU WEB SİTESİNİ DESTEKLEYEN SUNUCU BİLGİSAYARLARIN VEYA TÜTEV TARAFINDAN GÖNDERİLEN ELEKTRONİK İLETİŞİM BİRİMLERİNİN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI OLABİLECEK BİLEŞEN İÇERMEDİKLERİNİ GARANTİ ETMEZ.

TÜTEV VEYA BAĞLI KURULUŞLARINDAN BİRİSİ BU TİP ZARARLARIN OLUŞABİLECEĞİ KONUSUNDA UYARILMIŞ OLSA DA, BU WEB SİTESİNİN VE İÇERİĞİNİN KULLANIMINDAN VEYA YANLIŞ KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN VEYA BU ETKENLERLE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI SONUÇLARI OLAN, CEZA GEREKTİREN, ÖZEL VEYA TESADÜFİ ZARARLAR (HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, İŞ KAYBI, KÂR, VERİ, BİLGİ VEYA TİCARİ FAALİYETLERİN AKSAMASI DA DAHİL OLMAK ÜZERE) KONUSUNDA HİÇBİR YÜKÜMLÜLÜK TAŞIMAZLAR. BU WEB SİTESİ HAKKINDA VEYA BU WEB SİTESİYLE BAĞLANTILI OLARAK GETİRİLECEK HERHANGİ BİR ŞİKÂYET, ŞİKÂYET SEBEBİNİN GERÇEKLEŞMESİNİN ÜZERİNDEN BİR (1) YIL GEÇMEDEN YAZILI OLARAK TÜTEV’E BİLDİRİLECEKTİR.

Bu Web Sitesinde TÜTEV’in kontrolünde olmayan Web Sitelerine linkler bulunabilecektir. TÜTEV herhangi bir şekilde bu diğer Web Sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. TÜTEV, bu linkleri sadece bu Web Sitesinin kullanıcılarına kolaylık sağlamak için sadece aracı olmaktadır. TÜTEV web sitesinde bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin TÜTEV tarafından tasdik edildiği anlamına gelmez.

Bu web sitesinin içeriğinde açıkça belirtilmemiş olan tüm haklar saklıdır.

Bu Web Sitesi üzerinden veya bu Web sitesiyle bağlantılı olarak gönderilen herhangi bir bilgi gizlilik dışı ve öncelik dışı olarak kabul edilecek ve TÜTEV’in mülkiyetine geçerek TÜTEV ’in bu Web Sitesinde yayınladığı gizlilik politikalarına tabi olacaktır. TÜTEV bu Kullanıcı haklarını, dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir sorumluluk ve tazminat taahhüdü altında olmadan ve herhangi bir ahlâki hak, fikir mülkiyeti hakkı ve/veya diğer mülkiyet haklarını göz önünde bulundurma ihtiyacı içinde olmaksızın uygun gördüğü biçimde kullanacaktır.

1995 Gizlilik Güvenliği Sorumluluk Reform Kanunu’nda belirlenen tüm haklar TÜTEV tarafından titizlikle kullanılır. Bu kanun gerektirdiği tüm cezaî şartlar, bu siteyi kullananlar için geçerlidir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım şartları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır.Bu kullanım şartlarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu , TÜTEV’ in konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması şartıyla kabul etmiş oluyorsunuz.

 

 
Anasayfa | Kullanım Şartları | İletişim
© Copyright 2007 TÜTEV. Türkiye Trafik Eğitimini Geliştirme ve Kazaları Önleme Vakfı Designed & Consulting by Extreme Medya